Zdraví nás baví
DIOCHI produkty

Homeopatická detoxikace organismu

Detoxikace organismu, neboli očista organismu je jednou z cest, jak přirozeným způsobem a bez vedlejších účinků podpořit obranyschopnost organismu u dětí i dospělých. Praxe potvrzuje, že detoxikace organismu působí jako spouštěč úspěšného snížení tělesné hmotnosti. Každý člověk by měl čas od času dopřát svému tělu očistu organismu. Souprava obsahuje mimo jiné Lymphomyosot, základní homeopatikum pro podporu lymfatického systému a jeho činnosti. Není bez zajímavosti, že Lymphomyosot je výzmamným homeopatikem uplatňovaným při léčbě lymeské boreliózy. HomSet DETOX navíc výrazně podporuje imunitní systém a obranyschopnost

zobrazit více

HomSet® DETOX

se používá jako detoxikace organismu především v těchto případech:

  • celková detoxikační kúra
  • podpora imunity a obranyschopnosti proti infekcím
  • harmonizace a normalizace imunitního systému po  infekčních onemocněních
  • podpora nespecifické imunity při chronických onemocněních
  • pro léčbu zduřených mízních uzlin a nosní mandle
  • pro zmírnění nežádoucích vedlejších účinků očkování a medikamentózní léčby
  • podpůrná léčba při nádorových onemocněních (v klidovém i akutním stádiu)

Homeopatický detoxikační set HomSet® DETOX obsahuje:

LYMPHOMYOSOT® - má drenážní efekt na lymfatický systém a mezibuněčné prostory
ENGYSTOL® - pro zvýšení a podporu nespecifické imunity. Obsahuje "skrz naskrz pročitující" lék Vincetoxinum D6 a D30, a detoxikující homeopatikum Sulfur v potencích D4 a D10. Vynikající přípravek pro vyčištění organismu po virových onemocněních (chřipka, opary, pásový opar aj.)
2 balení NUX VOMICA 9CH - pro stimulaci vylučování toxinů, podporu jater jako hlavního detoxikačního orgánu. Nux vomica snižuje podrážděnost a přispívá k dobré náladě. Pro dostačující třítýdenní kúru postačí jedno balení soupravy HomSet® DETOX. Pro optimální šestitýdenní kůru jsou zapotřebí 2 balení HomSet® DETOX.

Pokyny k podávání: Ráno a večer užívejte 10 kapek Lymphomyosotu® (obsahuje alkohol, můžete vypít s trochou vody), poté nechejte rozpustit v ústech jednu tabletu Engystolu® spolu se 3 globulemi Nux vomica 9CH. Případně můžete tabletu Engystolu zapít trochou vody. V průběhu dne dodržujte pitný režim, vypijte postupně nejméně 1,5 litru vody, aby se mohl organismus dobře detoxikovat. Pokud omezíte konzum kávy, bude to ku prospěchu účinnosti HomSet® DETOX a detoxikaci Vašeho organismu.

 

KOMENTÁŘE

Zdenka před 9 měsíci napsal:

Dobrý den, kolik stojí HomSet detox ? Nikde jsem to nenašla a chtěla bych si ho objednat. Děkuji mnohokrát dopředu za odpověď. Zdenka

*
*