Zdraví nás baví
DIOCHI produkty

Bachovy esence

Přijďte si k nám nechat namíchat Vaše „Bachovky“.

Zkonzultujeme s Vámi Váš momentální stav a pomůžeme s výběrem vhodných esencí. Cena kapek se pohybuje kolem 250,- Kč, podle počtu zvolených esencí. Momentálně na ně můžete využít stokorunový slevový kupón z našeho letáku, který si můžete vyzvednout u nás v lékárně.

Co jsou Bach® esence?

Tvoří je 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhají člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Zobrazit více

Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují , že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům . Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili.

Dr.Bach byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata, a proto nemůže způsobit žádné škody. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál. Vysoké kmitání, vibrace různých divoce rostoucích rostlin , které podle Dr.Bacha podléhají tzv.vyššímu“Uspořádání“ se přenáší také na člověka, který je užívá. Tento změněný harmonický stav tak umožňuje překonání problémů, výzev života a podporuje zdraví.

KOMENTÁŘE

Martina König před 21 dny napsal:

Dobrý den,

Chtěla bych zkusit Bachovy kapky na usinani pro 21 měsíční dceru .dcera nikdy neuměla usnout sama, tak ji uspavame na sobeC potřebuje kontakt a i tak večery jsou náročné . V pátek přes týdnem jsme ji vzali dudlík? Na doporučení zubaře a dcera přestala spát úplně přes den a večer, ikdyz je velmi unavena nechce si lehnout, pořad domlouvame, apod . V noci spí teď lip než kdy jindy, ale to uspavani jestli by šla nějaká pomoc ???? a možnost to vyzvednout co nejdříve ?

Moc děkuji Martina

*
*