Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

Body Tip Norkové tělové mléko hydr.koenz.Q10 400mlBody Tip Norkové tělové mléko hydr.koenz.Q10 400ml

Body Tip Norkové tělové mléko hydratační s koenzymem Q10 vyživuje Vaši unavenou a ochablou pokožku. Díky anti-age účinku, obsahu norkového oleje a koenzymu Q10 ošetřuje a hydratuje unavenou a ochablou pokožku.

85 Kč

Cannol konopný olej pro vlasy koupele masáže 100mlCannol konopný olej pro vlasy koupele masáže 100ml

Velmi kvalitní konopný olej s příznivými účinky pro celé tělo. Přírodní účinné látky napomáhají k dokonalému uvolnění svalstva a regeneraci.

227 Kč

Cannol konopný olej pro vlasy koupele masáže 30mlCannol konopný olej pro vlasy koupele masáže 30ml

Velmi kvalitní konopný olej s příznivými účinky pro celé tělo. Přírodní účinné látky napomáhají k dokonalému uvolnění svalstva a regeneraci.

129 Kč

Saloos Bio kokosová péče Kokos Čokoláda 100 mlSaloos Bio kokosová péče Kokos Čokoláda 100 ml

Bio kokosový olej se jako čistě přírodní surovina hodí k péči o celé tělo, ideální je pro suchou pokožku, kterou chrání a zvláčňuje. Opojná vůně vyvolává pocit štěstí a dobré nálady. Jeho příjemnou vůni oceníte obzvláště při masážích.

151 Kč

Saloos Bio Rakytníkový olej 50 mlSaloos Bio Rakytníkový olej 50 ml

Unikátní přírodní produkt s vysoce regeneračními účinky. Přispívá ke zklidnění a normálnímu stavu pokožky. Vhodný na problematickou pleť i vrásky. Příznivě působí na kůži po opalování a zhojených popáleninách.

119 Kč

WELEDA Granátové jablko Regenerační olej 100 mlWELEDA Granátové jablko Regenerační olej 100 ml

Olej je specielně sladěný pro potřeby zralé a namáhané pokožky, kterou intenzívně regeneruje. Přípravek pomáhá předcházet projevům stárnutí, podporuje elasticcitu a pevnost pleti.

477 Kč

WELEDA Růžové pěsticí tělové mléko 200mlWELEDA Růžové pěsticí tělové mléko 200ml

Pleťové mléko pro normální až suchou pokožku; harmonizuje přirozenou rovnováhu pokožky. Díky hodnotným složkám v mléku obsažených viditelně vyhlazuje pokožku.

398 Kč