Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Ostatní

REGINA Aloe vera - dárková kazetaREGINA Aloe vera - dárková kazeta

Krém na ruce s Aloe vera-každodenní péče o suchou pokožku rukou.Denní krém s Aloe vera-pro každodenní péči o pleť.Noční krém s Aloe vera-k nočnímu ošetření pleti.Micelární voda s Aloe vera-tonizace,čištění pleti.Balzám na rty s Aloe vera-intenzivní péče.

463 Kč

REGINA Mandle - dárková kazetaREGINA Mandle - dárková kazeta

Čistící mléko s mandlovým olejem- pro každodenní čištění pleti. Krém na ruce s mandlovým olejem- každodenní péče o suchou pokožku rukou. Mandlový olej- vzácný přírodní olej. Mandlový krém originál- výživný krém. Jelení lůj s mandlovým olejem- chrání rty.

410 Kč

REGINA Rakytník - dárková kazetaREGINA Rakytník - dárková kazeta

Kazeta obsahuje: Krém na ruce, výživný pleťový krém, tělové mléko, Jelení lůj. Výrobky obsahují velké množství vitamínů. Ideální pro toto období k pěstění Vaší pleti. Účinné látky: rakytníkový olej, D-panthenol, vitamín E, squalene,olivový olej,glycerin.

363 Kč

WELEDA SET Rodinný (set tradičních výrobků Weleda)WELEDA SET Rodinný (set tradičních výrobků Weleda)

Balíček obsahuje univerzální krém Skin Food 30 ml, Masážní olej s arnikou 100 ml k prohřívající masáži, Balzám na nohy 75 ml pro osvěžení a péči o pokožku nohou a Rozmarýnové vlasové tonikum 100 ml pro zdraví pokožky hlavy a vlasů.

697 Kč

WELEDA SET Zimní (Coldcream + Everon)WELEDA SET Zimní (Coldcream + Everon)

Vánoční set obsahuje Coldcream 30 ml a Tyčinku na rty EVERON. Ochrana pleti při nepříznivém počasí a jemná péče pro rty.

298 Kč