Zdraví nás baví
Zdraví nás baví
DIOCHI produkty
Zdraví nás baví

Přípravky pro pedikúru

SCHOLL VelvetSmooth El.kompletSCHOLL VelvetSmooth El.komplet

Scholl Velvet Smooth Express Pedi je bateriová bruska na nohy. Přístroj je vybaven rychle rotující micralumina hlavou, která umožňuje rychle, bezpečně a bezbolestně odstranit nežádoucí odumřelou, ztvrdlou kůži na patách.

984 Kč

SCHOLL VS Náhr.hlavice do el.pilníku Mix 2ksSCHOLL VS Náhr.hlavice do el.pilníku Mix 2ks

2 ks náhradní hlavice s diamantovými krystalky do elektrického pilníku na chodidla Scholl Velvet Smooth (do modré i růžové varianty). Extra hrubá na velmi tvrdou, těžko odstranitelnou kůži a jemná hlavice pro perfektně jemný výsledný dotek.

420 Kč

SOLINGEN ERBE 2010 Čepelky k seřezávači 10ksSOLINGEN ERBE 2010 Čepelky k seřezávači 10ks

Ruční nástroje pro pedikúru, manikúru a kosmetiku.

73 Kč

SOLINGEN PL 770 -seřezávač ztvrdlé kůže-hoblíkSOLINGEN PL 770 -seřezávač ztvrdlé kůže-hoblík

Nářadí na pedikúru: nástroj k ošetření - seřezávání - zrohovatělé kůže na nohou. Hoblík je určen pro domácí i profesionální použití, s vyměňovacími žiletkami.

58 Kč

SOLINGEN PL rašple/pilník na zroh. kůži PEDI 560SOLINGEN PL rašple/pilník na zroh. kůži PEDI 560

Nástroj na pedikúru: jedna strana (rašple) pro ošetření zrohovatělé kůže na chodidlech, z druhé strany pilník pro ošetření nehtů na nohou.

52 Kč

URGO Elektrický pilník na chodidla 1ksURGO Elektrický pilník na chodidla 1ks

URGO Elektrický pilník na chodidla 1 ks rychle a pohodlně odstraňuje zrohovatělou kůži na chodidlech díky rotačnímu válečku. Rotační váleček je omyvatelný a opětovně použitelný. V případě potřeby lze vyměnit hlavici za náhradní.

747 Kč

URGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže 1ksURGO Keramický odstraňovač ztvrdlé kůže 1ks

Inovativní oboustranný keramický odstraňovač ztvrdlé kůže – šedá strana pro dokonalé odstranění ztvrdlin a kuřích ok, růžová strana pro zjemnění plosek nohou. Unikátní materiál keramický kámen používaný profesionály v podologii.

154 Kč

URGO Pemza 1ksURGO Pemza 1ks

Přírodní pemza pro odstranění ztvrdlé, drsné a zrohovatělé pokožky na chodidlech a patách. Po použití je pokožka opět hladká, jemná a pružná. S praktickým závěsným provázkem do sprchy.

109 Kč